Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wyciążkowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

390 000 zł8 539 m² 45,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Grunt, działka o pow. 8.539 m2, położona w Wyciążkowie. Dla działki zostały Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Jezierzyce Kościelne

Jezierzyce Kościelne(Wyciążkowo + 16 km)

583 800 zł4 200 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Jezierzyce Kościelne, oferujące możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub prowadzenia działalności gospodarczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zaborowice

Zaborowice(Wyciążkowo + 25 km)

91 999 zł921 m² 99,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, znajdującą się w Zaborowicach gm. Bojanowo Działka ma powierzchnię 921 m2 i znajduje się w bliskiej odległości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klonówiec

Klonówiec(Wyciążkowo + 3 km)

322 500 zł1 500 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m oznaczona numerem geodezyjnym 175/1, położona w gminie Lipno, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Leszno

Leszno(Wyciążkowo + 7 km)

323 700 zł1 079 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (numer 30/30) o powierzchni 1079 m , położona w malowniczej miejscowości Trzebania, w otulinie lasu Karczmy Borowej. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Tarnowa Łąka

Tarnowa Łąka(Wyciążkowo + 17 km)

1 050 000 zł7 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witaj w sercu Tarnowej Łąki, gdzie prezentujemy Ci wyjątkową nieruchomość typu działka na sprzedaż. Idealnie nadającą się pod inwestycje, ze względu na wielkość oraz fakt, iż działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Żakowo(Wyciążkowo + 4 km)

250 000 zł903 m² 276,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum Leszna zajmuje ok. 15 min. w miejscowości: zabytkowy pałac, park, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kiełczewo

Kiełczewo(Wyciążkowo + 22 km)

225 000 zł1 604 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1604 m - Kiełczewo k. Kościana Na sprzedaż działka o powierzchni 1604 m , położona w miejscowości Kiełczewo , w bezpośrednim sąsiedztwie Kościana.

Szczegóły ogłoszenia

396 900 zł1 890 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o powierzchni 1890 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Graniczna

Leszno(Wyciążkowo + 7 km)

2 100 000 zł16 900 m² 124,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ciekawa działka rolna granicząca z lasem położona w Lasocicach niedaleko węzła Leszno-Zachód. Przeznaczenie w Studium tereny o wiodącej funkcji obsługi rolnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wyciążkowo

Wyciążkowo,wielkopolskie

350 000 zł8 539 m² 40,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt, działka rolna o pow. 8.539 m2, położona w Wyciążkowie, rola IV a i III b klasy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zostały wydane warunki zabudowy na 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wyciążkowo

Wyciążkowo,wielkopolskie

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dwie atrakcyjne działki siedliskowe o pow. 1.500 m2 każda, położone obok siebie w Wyciążkowie Trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Dla tych działek uchwalony jest Miejscowy Plan.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij